Elektrosmog ve škole - časy se mění

Napsal uživatel redakce dne 27.02.2020
Vysílač umístěny na budově školy

  Již druhým rokem řešíme s vedením obce odstranění vysílače umístěného na naší škole. Z výsledků měření je zřejmé, že elektromagnetické záření z tohoto vysílače dosahuje takové míry, že je pro děti ve škole zdraví škodlivé. Ale protože tyto hodnoty (až 3,1 V/m) vyhovují státní normě, která je ale pokřivená a vyhovuje zájmům společností, které tyto vysílače instalují, je toto zařízení dle názoru vedení naší obce v pořádku. Přestože řada významných vědců, lékařů, profesorů a elektroinženýrů po celém světě dokazují opak. Je na nás obyčejných lidech dát najevo svůj nesouhlas a né jen mlčky přihlížet. Pak teprve budou reagovat politici.

 
V důsledku naší nevědomosti a našeho ignorování důležitých vědeckých zjištění, se dějí věci, které ohrožují naše zdraví. Jsou nám podsouvány polopravdy a my s nimi mlčky souhlasíme.
PROSÍM NEBOJTE SE, ANI NEPANIKAŘTE, ALE NEIGNORUJTE TENTO FAKT!!!
Je nanejvýš vhodné obeznámit se s problematikou elektrosmogu, aby si každý vytvořil svůj vlastní objektivní názor. http://www.emfsmog.cz. Přinejmenším si přečtěte zkušenosti jiných lidí, kteří už řešili tento problém v souvislosti se zdravotními těžkostmi, které se u nich vyskytly po nainstalování základové stanice mobilního operátora v jejich blízkosti.
Samozřejmě se v našem prostředí nacházejí i přirozené zdroje elektromagnetického záření, ale nikdy před tím ho lidstvo nezažilo v takové intenzitě jako dnes.
Že se začíná tato problematika řešit již na globální úrovni, že už není žádoucí zavírat před tímto tématem oči, nám dokazují následující zprávy, ze kterých jasně vyplývá, že elektromagnetické záření a s ním související 5G síť není v pořádku.

  • Francie uzákonila od září 2019 zákaz používání wifi ve školách a školkách.
  • Brusel je první město, které pro zdravotní rizika nepovolí sítě 5G „Lidé v Bruselu nejsou pokusná morčata, jejichž zdraví bychom mohli se ziskem prodat“ tvrdí Céline Fremaultová, ministryně vlády regionu hlavního města Brusel.
  • Server NOVINKY.CZ článek ze dne 19.2.2020 - Zlínští vědci vyvíjejí materiál proti elektromagnetickému záření. „Elektromagnetické záření je přítomné všude kolem nás. Přitom může zatěžovat živé organismy, například ovlivňovat funkce mozku. Také může negativně působit na funkci citlivých přístrojů. …. Celkový výkon záření, kterému jsme díky tomu vystaveni, stále roste. Proto zkoumáme a vyvíjíme stínicí feritové materiály, které budou účinné v příslušných technických radiových a mikrovlnných frekvenčních pásmech,“ vysvětlila Jarmila Vilčáková pracují v týmu Natalie Kazancevové na vývoji ohebného nanokompozitu.
  • Pan Martin Novotný, předseda spolku EMFsmog se zabývá vlivem elektromagnetického záření na svých stránkách http://www.emfsmog.cz, pořádá přednášky, zabývá se legislativou a podává občanům srozumitelné informace. INFORMUJTE SE I VY !!!

A co naše obec? Bude také průkopníkem, odstraní vysílač ze střechy školy a tím bude eliminovat vliv škodlivého záření na děti a okolní obyvatele?

Jitka Heclová