Připravujeme pro vás

Napsal uživatel redakce dne 29.04.2024
připravujeme

Hledáte partu lidí, se kterými byste sdíleli zábavu, dobrodružství a lahodné dobroty? Pak se k nám připojte! Letos pro vás chystáme sérii akcí, které zaručeně potěší vaše chuťové pohárky i duši.

  • 11. května (sobota) - Začneme už 11. května s fair trade snídaní s výhledem ze Strakáče. Pochutnáme si na lahodných pokrmech a zároveň podpoříme dobrou věc.
  • 16. června (neděle) - Na Den otců se pak vydáme na piknik do přírody. Snídaně v trávě pod širým nebem u Poldrů potěší celou rodinu.
  • 22. června (sobota) - oslavíme slunovrat stylově - u ohně na Mohyle. Společně si zazpíváme, zatančíme a nasbíráme svatojánské bylinky pro štěstí.
  • 31. srpna (sobota) - Léto pomalu uteče a s ním i prázdniny. Ale nezoufejte! Sejdeme se na bramborovém dni na Poldrech, abychom si s chutí užili poslední letní dny.
  • 5. října (sobota) - Podzim se pomalu blíží a s ním i čas sklizně. 5. října se sejdeme v Sokolovně na jablíčkovém dni. Ochutnáme sladké i slané dobroty z jablek a dozvíme se něco o pěstování a zpracování těchto plodů.
  • 22. listopadu (pátek) - Rok završíme oříškovým podvečerem v útulné atmosféře knihovny. Pochutnáme si na ořechových pochoutkách, popovídáme si a užijeme si příjemný večer v přátelském duchu.

Tak na co ještě čekáte? Přidejte se k nám a zažijte s námi spoustu zábavy, dobrodružství a lahodných dobrot!

Sledujte náš facebookový profil či tyto stránky, kde se o každé akci dozvíte detailní informace.

a těšíme se na vás

11.5.2024 - fair trade snídaně (Strakáč)
16.6.2024 - snídaně v trávě ke dni otců (Poldry)
22.6.2024 - oslava slunovratu a sběr svatojánských bylinek (Mohyla)
31.8.2024 - zakončení prázdnin bramborový den (Poldry)
5.10.2024 - jablíčkový den (Sokolovna)
22.11.2024 - oříškový podvečer (knihovna)